Aplinkosaugos sertifikatas

Aplinkosaugos ISO 14001 sertifikatas yra dokumentas, patvirtinantis, kad „Compensa Life“ Lietuvos filialas atitinka Tarptautinės standartizacijos organizacijos nustatytą aplinkosaugos vadybos sistemos 14001:2015 standartą.

Šiuo sertifikatu pažymima, kad mūsų bendrovė, teikdama gyvybės ir sveikatos draudimo paslaugas, atitinka standarte nustatytus aplinkosaugos reikalavimus ir vieną pagrindinių tikslų – sistemingai vykdyti savo įsipareigojimus aplinkosaugos srityje ir taip prisidėti prie vieno iš tvarumo ramsčių – aplinkos apsaugos.

2023 – 2024 metams išsikėlėme keturis pagrindinius aplinkos apsaugos tikslus:

  • Komunikacijos srityje sieksime kurti ir palaikyti į tvarumą orientuotą rinkodarą.
  • Bendrovės viduje sieksime tvaraus energijos išteklių valdymo.
  • Nuosekliai dirbsime ties bendrovės darbuotojų sąmoningumo didinimu aplinkosaugos tema.
  • Digitalizuodami savo procesus sieksime, kad produktų ir paslaugų teikimas taptų ne tik patogesniu bendrovės klientams, bet ir prisidėtų prie tvarumo.

Tapusi sertifikuota bendrove aplinkos apsaugos srityje, „Compensa Life“ atsakingai vertins tiekėjus  tvarumo kontekste. Prieš pirkdami tiekėjų teikiamas prekes ir paslaugas, vertinsime jų kainos ir kokybės santykį, ekologiškumą ir sutartinių įsipareigojimų vykdymą. Taip pat sudarinėdami sutartis su savo tiekėjais, reikalausime užtikrinti, kad jų vykdoma veikla atitinka aplinkosaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai