Gyvybės draudimo klientams

Mieli Gyvybės draudimo klientai,

Šioje skiltyje rasite išsamią informaciją ką daryti atsitikus draudžiamajam įvykiui, kokius prašymus pildyti, kokius dokumentus pridėti ir kokiais būdais juos pateikti.

Rekomenduojame naudotis elektronine savitarnos sistema e-life, kuri Jums suteikia galimybę bet kuriuo paros metu ne tik peržiūrėti savo gyvybės draudimo sutartis, pasitikrinti gyvybės draudimo sąlygas, sumokėtų įmokų bei sukauptos sumos dydžius internete, bet ir patogiai pranešti apie draudžiamąjį įvykį, užpildyti ir atsiųsti reikiamus prašymus draudimo išmokai gauti bei pridėti reikiamus dokumentus.

Apie draudžiamąjį įvykį taip pat galite pranešti elektroniniu paštu, paskambinus ar užsukus į Jums patogų "Compensa Life" biurą. 

Dokumentus apie draudžiamąjį įvykį reikia pristatyti ne vėliau kaip per mėnesį nuo įvykio dienos. Apie apdraustojo mirtį reikia raštu pranešti ne vėliau kaip per vienerius metus po apdraustojo mirties.

Gavę visus draudžiamajam įvykiui tirti reikalingus dokumentus, pagal draudimo taisykles draudimo išmoką turime išmokėti per 30 dienų, tačiau stengiamės išmokėti per kiek įmanoma trumpiausią terminą.

Jei vis dėlto nerandate Jums reikiamos informacijos ir kyla papildomų klausimų, susisiekite žemiau nurodytais būdais ir mes mielai Jums padėsime.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai