Karjera

 

Kaip mes dirbame?

Džiaugiamės, kad mūsų komandoje dirba geriausi savo srities profesionalai, ne tik kuriantys ir vystantys įmonės produktus, bet ir perduodantys savo patirtį jaunesniems kolegoms.

Pas mus smagu – puoselėjame įmonės tradicijas ir kuriame naujas. Kasmet susirenkame į tradicinius įmonės renginius – Vasaros šventėje susitinkame su kolegomis iš Estijos ir Latvijos, kartu švenčiame žiemos šventes, organizuojame Vaikų dieną darbuotojų vaikams, dalyvaujame komandos formavimo renginiuose ir minime kitas svarbias progas.

Esame socialiai atsakingi – darbuotojų iniciatyva organizuojame kraujo donorystės akcijas, sodiname medžius, padedame sunkiai besiverčiančioms šeimoms ir esame atviri naujoms iniciatyvoms.

Kodėl verta prie mūsų prisijungti?

Didžiuojamės būdami didelės tarptautinės įmonės Vienna Insurance Group – lyderiaujančios draudimo kompanijos Austrijoje bei Vidurio ir Rytų Europoje – dalimi. Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialo darbuotojai ne tik puoselėja įmonių grupės tradicijas, bet ir naudojasi jos sukaupta patirtimi ir gerąja praktika. Prisijungęs prie mūsų kompanijos tapsi didelės įmonių grupės dalimi, mokysies iš savo srities profesionalų, tapsi komandos, visuomet siekiančios geriausių rezultatų, dalimi.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai