Apie bendrovę

 

Mes priklausome „Vienna Insurance Group"

 „Vienna Insurance Group” (VIG) yra pirmaujanti draudimo grupė tiek Austrijoje, tiek visame Vidurio ir Rytų Europos regione. Šią grupę, turinčią ilgametes tradicijas, stiprius prekės ženklus ir glaudžius ryšius su klientais, sudaro maždaug 50 draudimo kompanijų trisdešimtyje šalių,  o daugiau nei 25 000 grupės darbuotojų rūpinasi daugiau nei 22 milijonų klientų kasdieniais poreikiais.

„Savo klientams Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europoje siūlome produktus ir paslaugas, geriausiai atitinkančias jų poreikius. Mūsų strategija yra orientuota į ilgalaikį pelningumą ir nuoseklų pajamų augimą, leidžiantį mums būti patikimu partneriu šiais sparčiai kintančiais laikais“

„Vienna Insurance Group” yra vienintelė gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ akcininkė. Baltijos šalyse „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ veikia nuo 1993 metų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje.

Aukštas finansinis ir kreditingumo vertinimas

VIG akcijos kotiruojamos Vienos vertybinių popierių biržoje nuo 1994 m. Tarptautiniu mastu pripažinta reitingų agentūra „Standard & Poors“ Vienna Insurance Group yra suteikusi A+ reitingą. Tai reiškia, kad VIG yra viena geriausiai vertinamų  kompanijų Vienos vertybinių popierių biržos ATX indekse. Vienna Insurance Group akcijos listinguojamos Vienos ir Prahos akcijų biržose. Daugiausiai VIG akcijų – 70 proc. – turi „Wiener Städtische Versicherungsverein“, o likusi akcijų dalis – laisvosios. 

Draudimo sutartys perdraudžiamos vienose didžiausių pasaulio perdraudimo kompanijų
"Munich RE“ ir  „VIG RE“.

Draudimo paslaugos

Lietuvoje gyvybės ir ne gyvybės draudimo paslaugas siūlo šios bendrovės:

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas
Akcinė draudimo bendrovė Compensa Vienna Insurance Group

Compensa VIG overview
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai