Pagalba, kai jos reikia labiausiai Pagalba, kai jos reikia labiausiai

Pagalba, kai jos reikia labiausiai

Draudimas nuo vėžinių susirgimų

Kam skirtas?

Planuojantiems užsitikrinti finansinę apsaugą sau ir vaikams vėžinio susirgimo atveju Planuojantiems užsitikrinti finansinę apsaugą sau ir vaikams vėžinio susirgimo atveju
Norintiems pasinaudoti išskirtine galimybe gauti antrąją medicininę pasaulinio lygio medikų nuomonę apie diagnozę ir gydymą Norintiems pasinaudoti išskirtine galimybe gauti antrąją medicininę pasaulinio lygio medikų nuomonę apie diagnozę ir gydymą
Vertinantiems greitą ir patogų draudimo sutarties sudarymą internetu Vertinantiems greitą ir patogų draudimo sutarties sudarymą internetu

Kokie privalumai?


Antroji medicininė nuomonė
Antroji medicininė nuomonė

Mūsų partneris „MediGuide“ suteiks Jums galimybę gauti antrąją nuomonę apie Jūsų diagnozę ir ligos gydymą. Ją pateiks pasaulinio lygio medikai, besispecializuojantys vėžinių ligų gydyme ir dirbantys garsiausiuose pasaulio onkologijos centruose. Jums bus pasiūlytas gydymo planas, kuris bus sudarytas atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir paremtas naujausiais mokslo patvirtintais gydymo būdais. Antroji nuomonė (diagnozė) ir gydymo pasiūlymas lietuvių kalba bus pateikti nemokamai kaip papildoma nauda jūsų draudimo sutarties galiojimo metu.

Draudimo apsauga vaikams
Draudimo apsauga vaikams

Jums apsidraudus, visi šeimoje gimę ir įvaikinti bei draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu atsirasiantys nepilnamečiai vaikai, apdraudžiami už tą pačią kainą. Jiems taip pat galios draudimo nuo vėžinių susirgimų apsauga ir nemokama antrosios medicininės nuomonės paslauga.

Greitas sutarties sudarymas
Greitas sutarties sudarymas

Draudimo sutartį sudarysite internetu, greitai, paprastai ir saugiai. Jums tereikės susipažinti su draudimo sąlygomis, sutikti su jomis, pasirinkti norimą draudimo apsaugos sumą bei atsakyti į kelis klausimus apie savo sveikatą. Jei esate sveiki ir visus klausimus atsakysite neigiamai, galėsite sumokėti pasirinkto periodiškumo įmoką, o draudimo sutartis įsigalios kitą dieną.

Draudimo sumos pasirinkimas
Draudimo sumos pasirinkimas

Įvertinę savo poreikius ir galimybes, galėsite pasirinkti vieną iš keturių draudimo sumų ir Jums patogiausią draudimo įmokos mokėjimo periodiškumą: kartą per metus, kas ketvirtį arba kas mėnesį (jei numatoma mokėti įmoka bus ne mažesnė kaip 10 eurų).

Draudimo sutarties laikotarpis
Draudimo sutarties laikotarpis

Draudimo sutartis sudaroma 5 metų laikotarpiui. Pasibaigus šiam terminui galėsime Jums pasiūlyti sudaryti naują sutartį atnaujintomis sąlygomis.

Plati draudimo apsauga
Plati draudimo apsauga

Jei Jūs ar kartu apdrausti nepilnamečiai vaikai susirgtumėte invaziniu vėžiu ir liga būtų pripažinta draudžiamuoju įvykiu, išmokėsime visą sutartyje numatytą draudimo sumą. Diagnozavus neinvazinį, tai yra ankstyvosios stadijos vėžį Jums, išmokėsime 10 procentų sutartyje numatytos draudimo sumos.

Draudimo apsaugos galiojimas
Draudimo apsaugos galiojimas

„OncoDrop” draudimo apsauga galios iki apdraustajam sueis 70 metų. Tuomet draudimo sutartis ir apsauga nustos galioti ir apdraustajam, ir ta pačia sutartimi apdraustiems jo vaikams. Draudimo apsauga visiems ta pačia sutartimi apsidraudusiems nustos galioti ir tada, jei Jums bus išmokėta draudimo suma dėl invazinio vėžio. Nors draudimo apsauga įsigalios iškart po sutarties sudarymo, jai bus taikomas 180 dienų laukimo periodas. Jei per šį laikotarpį bus diagnozuojamas vėžinis susirgimas, jis nebus laikomas draudžiamuoju įvykiu, tačiau bus galima nemokamai pasinaudoti „MediGuide“ antrosios medicininės nuomonės paslauga.

Draudimo išmoka
Draudimo išmoka

Jei Jums bus patvirtintas vėžinis susirgimas, mes išmokėsime draudimo sumą arba jos dalį priklausomai nuo diagnozuotos ligos. Draudimo išmoką sumokėsime ne vėliau kaip per 30 dienų nuo tada, kai gausime visą reikiamą informaciją ir dokumentus, būtinus norint nustatyti vėžinio susirgimo faktą, aplinkybes ir išmokos dydį.

Kokie privalumai?

 

Išskirtinis draudimo nuo vėžinių susirgimų draudimo "OncoDrop" privalumas -
"Mediguide" antrosios medicininės nuomonės paslauga

Pasižiūrėkite kaip ji veikia:

Ką apdraudžiame?

Norinčius gauti draudimo išmoką gydymui vėžinio susirgimo atveju Norinčius gauti draudimo išmoką gydymui vėžinio susirgimo atveju
Asmenis nuo 18-65 metų Asmenis nuo 18-65 metų
Visus esamus ir draudimo sutarties laikotarpiu gimsiančius vaikus Visus esamus ir draudimo sutarties laikotarpiu gimsiančius vaikus
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai