„Vienna Insurance Group“ Ukrainos šeimoms skirs 5 mln. eurų, Baltijos šalys papildomai prisidės 250 tūkst. eurų

2022-03-04

Įmonių grupė „Vienna Insurance Group“ (VIG) priėmė sprendimą skirti 5 mln. eurų nuo karo nukentėjusioms ukrainiečių šeimoms remti. VIG priklausančios bendrovės Baltijos šalyse – „BTA Baltic Insurance Company“, „Compensa Vienna Insurance Group“ ir „Compensa Life Vienna Insurance Group“ – šiam fondui papildomai skirs 250 tūkst. eurų.

Vos prasidėjus karui Ukrainoje, VIG ėmėsi burti komandą, kuri koordinuotų reikiamą pagalbą su kolegomis iš Ukrainos įmonių. Papildomai buvo įsteigtas VIG šeimos fondas, siekiantis 5 mln. eurų, kuriam aukoti pakviestos ir visos VIG grupės įmonės bei darbuotojai. Fondo tikslas – remti tiesiogiai nuo karo nukentėjusias Ukrainoje veikiančių VIG grupei priklausančių įmonių šeimas. Visos VIG bendrovės Baltijos šalyse – „BTA Baltic Insurance Company“, „Compensa Vienna Insurance Group“ ir „Compensa Life Vienna Insurance Group“ – šią sunkią valandą stojo išvien su Ukrainos žmonėmis ir 1 400 ten dirbančių kolegų ir siunčia ne tik užuojautą dėl prarastų artimųjų ar dėl karo paliktų namų, bet ir papildomai skiria 250 tūkst. eurų VIG šeimos fondui.

Kalbėdamas apie skiriamą paramą, BTA valdybos pirmininkas Wolfgangas Stockmeyeris sakė: „Mes visi esame labai sukrėsti, kad VIG grupėje dirbantiems žmonėms tenka būti liudininkais Europoje prasidėjusio karo, su kuriuo tiesiogiai susiduria ir mūsų įmonių grupės darbuotojai. Atidžiai sekame situaciją Ukrainoje ir stebime informaciją vietos bei pasaulio žiniasklaidoje. Esame kartu su visais Ukrainos žmonėmis ir nepaprastai užjaučiame tuos, kurie neteko artimo žmogaus arba kuriems dėl karo teko palikti namus. Mes esame pasirengę suteikti tiesioginę ir praktinę pagalbą kolegoms, kurių šeimos nariai yra Ukrainoje ir kuriems šiuo metu reikia pagalbos.“

Tokioms mintims pritaria ir „Compensa Life“ Lietuvos filialo vadovas Tomas Milašius, kurio teigimu, Rusijos karinė agresija prieš Ukrainą yra šokiruojanti ir nesuvokiama.

“Rusijos agresija prieš Ukrainą vis dar tęsiasi, kurios metu žūsta taikūs gyventojai, apšaudomi ir bombarduojami gyvenamieji rajonai, civiliniai objektai. Mes, „Compensa Life“ komanda, suprantame šio beprasmio karo ilgalaikes pasekmes, tiek Ukrainai ir jos žmonėms, tiek visam pasauliui bei Lietuvai. Prisidedame prie VIG iniciatyvos ir besąlygiškai tiek moraliai, tiek materialiai palaikome Ukrainos tautą, kuri šiuo metu kaunasi ir dėl mūsų laisvės, visos Europos ateities”, - sako T. Milašius.

Apie „Vienna Insurance Group“

„Vienna Insurance Group Wiener Versicherung Gruppe“ (VIG) yra lyderiaujanti draudimo grupė tiek Austrijoje, tiek visame Vidurio ir Rytų Europos (VRE) regione. Apie 50 draudimo bendrovių trijose dešimtyse šalių sudaro grupę, turinčią ilgametes tradicijas, stiprius prekių ženklus ir glaudžius ryšius su klientais. Daugiau nei 25 tūkst. VIG darbuotojų rūpinasi net 22 mln. klientų kasdieniais poreikiais.

VIG akcijos kotiruojamos Vienos vertybinių popierių biržoje nuo 1994 m. Šiuo metu įmonių grupė turi A+ reitingą su stabilia perspektyva, kurį suteikė tarptautiniu mastu pripažinta reitingų agentūra „Standard & Poor's“. VIG taip pat glaudžiai bendradarbiauja su „Erste Group“ – didžiausiu mažmeninių paslaugų banku Vidurio ir Rytų Europoje.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai