„Compensa Life“ pajamos Lietuvoje 2022 m. viršijo 100 mln. eurų

2023-01-20

Baltijos šalyse paslaugas teikiančios gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ pajamos 2022 metais pasiekė 173,65 mln. eurų ir buvo 19 proc. didesnės lyginant su 2021 metais.

Lietuvoje bendrovės pajamos praėjusiais metais pirmą kartą viršijo simbolinę 100 mln. eurų ribą. Jos sudarė 104,29 mln. eurų ir buvo 23 proc. didesnės nei 2021 metais. Pajamos iš gyvybės draudimo sudarė 73,99 mln. eurų, o likusi dalis – kiek daugiau nei 30,29 mln. eurų – buvo pajamos, gautos už sveikatos draudimą.

„Visų pirma už puikius pasiektus rezultatus noriu labai padėkoti ne tik mūsų klientams, tačiau ir kolegoms, brokeriams, draudimo konsultantams. Jų pastangos ir darbai galiausiai ir atsispindi bendrovės augimo lentelėse ir nuolat stiprėjančiame klientų pasitikėjime mumis“, – sako „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ valdybos pirmininkas Tomas Milašius.

T. Milašius išskiria kelias bendrovės augimo priežastis.

„Pastaruoju metu ypač daug dėmesio skyrėme technologinių sprendimų, aptarnavimo kokybės tobulinimui. Nuolatos analizuojame vartotojų poreikius, elgseną ir pagal tai kuriame savo gyvybės ir sveikatos draudimo produktus. Daug investuojame į santykius su partneriais. Siūlome jiems ne tik mūsų produktus, tačiau ir galimybes tobulėti, gilinti savo žinias. Galiausiai, klientai ir partneriai mato, jog esame socialiai atsakinga įmonė, dalyvaujanti įvairiose socialinėse, tvarumo didinimo iniciatyvose“.

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ priklauso „Vienna Insurance Group Wiener Versicherung Gruppe“ (VIG), lyderiaujančiai draudimo grupei Vidurio ir Rytų Europos (VRE) regione. Šią grupę, turinčią ilgametes tradicijas, stiprius prekių ženklus ir glaudžius ryšius su klientais, sudaro apie 50 draudimo bendrovių trijose dešimtyse šalių, kur daugiau nei 25 tūkst. VIG darbuotojų rūpinasi net 22 mln. klientų kasdieniais poreikiais.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai