Informacija apie EAB Fund Management Ltd prijungimą prie Evli Fund Management Company Ltd.

2022-11-29

Informuojame, kad 2022-10-31 įvyko EAB Fund Management Ltd prijungimas prie Evli Fund Management Company Ltd.

Atitinkamai, pasikeitus fondų valdytojui 2022-12-28:

  • „Elite Alfred Berg Europe Focus Fund“ fondas bus prijungtas prie fondo „EVLI Europe Fund“, 
  • „Elite Alfred Berg Finland Focus Fund“ fondas bus prijungtas prie fondo „EVLI Finland Select Fund“.

Sujungimo metu investicinė kryptis bus išlaikyta, o sujungimas gali leisti sukurti didesnius investicinius fondus, kurie atlieps keliamas investicines užduotis ateityje.

Automatiškai 2022-12-28 klientų investavimo planuose ir / ar investavimo struktūrose dėl to bus atlikti tokie pakeitimai:

  • „Elite Alfred Berg Europe Focus Fund“ bus automatiškai pakeistas į „EVLI Europe Fund“, o
  • „Elite Alfred Berg Finland Focus Fund“ - į „EVLI Finland Select Fund“,

Klientų investiciniai vienetai, susieti su buvusia investavimo kryptimi, 2022-12-28 taip pat bus automatiškai susieti su nauja investavimo kryptimi, t. y. klientų sukaupti „Elite Alfred Berg Finland Focus Fund“ fondo investiciniai vienetai taps „EVLI Europe Fund“ fondo investiciniais vienetais, o „Elite Alfred Berg Finland Focus Fund“ fondo investiciniai vienetai taps „EVLI Finland Select Fund“ fondo investiciniais vienetais. Klientų elektroninėje savitarnoje „E-life“ šie pakeitimai bus matomi tik po keletos dienų.

Atkreipiame dėmesį, kad aukščiau nurodytų investavimo krypčių rizikos lygiai bei mokesčiai yra identiški, dėl to automatinis investicinių fondų pasikeitimas neturės jokios įtakos klientų sukauptų sumų dydžiui, t. y. klientų sukauptos pinigų sumos liks nepakitusios.

Dėl skirtingų investicinių vienetų kainų fondų pakeitimo metu gali skirtis tik investicinių vienetų skaičius klientų Investavimo struktūroje. Visas fondų valdytojų viešai skelbiamas investicinių vienetų kainas galima rasti mūsų interneto svetainėje, adresu: https://www.compensalife.lt/privatiems/investavimas-ateiciai/investicinis-draudimas/investavimo-kryptys.

Jei dėl bet kokių priežasčių klientams šis fondų pakeitimas yra nepriimtinas ir nori pakeisti „Elite Alfred Berg Finland Focus Fund“ ir / arba „Elite Alfred Berg Finland Focus Fund“ investavimo kryptis, prašome ne vėliau kaip 2022 m. gruodžio 27 d. pranešti mums apie savo sprendimą labiausiai priimtinu būdu:

  • prisijungus prie savo gyvybės draudimo sutarties „E-life“ sistemoje adresu: www.compensalife.lt;
  • atvykus į vieną iš mūsų klientų aptarnavimo biurų, kurių adresus galima rasti www.compensalife.lt/kontaktai; arba
  • kreipiantis pagalbos į savo draudimo konsultantą.

Primename, kad savo investavimo planą ir / arba savo investavimo struktūrą klientai gali keisti bet kuriuo metu draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu.

Jeigu kyla klausimų arba yra reikalinga papildoma informacija, atsakysime į visus klausimus klientų aptarnavimo telefonu (8 5) 250 4000 arba atvykus į artimiausią mūsų biurą darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai