„Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ valdybos pirmininku tapo Tomas Milašius

2022-04-01
Tomas Milašius perima vadovavimą Baltijos šalyse paslaugas teikiančiai gyvybės draudimo bendrovei „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“. Bendrovės valdybos pirmininko pareigose šių metų balandžio 1 d. jis keičia „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ daugiau nei dešimtmetį vadovavusią Olgą Reznik, kuri lieka įmonės Valdybos nare. Iki šiol T. Milašius buvo „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialo vadovu ir Valdybos nariu.Tomas Milašius perima vadovavimą Baltijos šalyse paslaugas teikiančiai gyvybės draudimo bendrovei „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“. Bendrovės valdybos pirmininko pareigose šių metų balandžio 1 d. jis keičia „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ daugiau nei dešimtmetį vadovavusią Olgą Reznik, kuri lieka įmonės Valdybos nare. Iki šiol T. Milašius buvo „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialo vadovu ir Valdybos nariu.

„Visų pirma noriu padėkoti p. Reznik už darbus stiprinant „Compensa Life“ Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Savo ruožtu T. Milašius, būdamas ilgamečiu „Compensa Life“ valdybos pirmininkės pavaduotoju ir Lietuvos filialo vadovu, buvo ir pagrindiniu daugelio Baltijos šalių rinkose sėkmingai įgyvendintų projektų ir iniciatyvų varikliu. Paskyrę jį vadovauti bendrovės valdybai turėsime puikų darbų tęstinumo, novatoriško požiūrio, dėmesio klientų poreikiams ir pridėtinės vertės kūrimo jiems derinį”, – sako Haraldas Rieneris, už veiklą Baltijos šalyse atsakingas „Vienna Insurance Group“ valdybos narys.

Naujasis „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ valdybos pirmininkas sako, kad svarbiausias jo tikslas – išlaikyti kryptingą bendrovės augimą, o tai bus daroma investuojant į šiuolaikiškiausius vartotojų patirties ir aptarnavimo sprendimus.

„Artimiausiu metu dar daugiau dėmesio skirsime klientų patirties ir aptarnavimo gerinimui, vystysime ir kursime naujus gyvybės ir sveikatos draudimų skaitmeninius įrankius. Siekiame, kad klientams naudojimasis mūsų paslaugomis būtų kuo patogesnis. Manau, jog tai yra raktas į sėkmę konkurencingoje ir sparčiai modernėjančioje Baltijos šalių gyvybės ir sveikatos draudimo rinkoje“, – sako T. Milašius.

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialui T. Milašius vadovauja nuo 2007 m. Per šį laikotarpį bendrovė, pagal naujai pasirašytų gyvybės ir sveikatos draudimo įmokų sumas, tapo pirmaujančia gyvybės ir sveikatos draudimo paslaugų teikėja Lietuvoje bei antra pagal dydį tik gyvybės draudimo sektoriuje.

2021 m. pabaigoje „Compensa Life Insurance Vienna Insurance Group SE“ bendra pasirašytų įmokų suma lyginant su 2020 m. padidėjo 20 proc. ir siekė 145,5 mln. Šiuo metu bendrovė užima 22 proc. gyvybės draudimo rinkos Baltijos valstybėse.

Lietuvoje praėjusiais metais „Compensa Life“, užėmusi 30,1 proc. rinkos, buvo didžiausia gyvybės draudimo bendrovė pagal naujai pasirašytas įmokas metams su periodiniu mokėjimu. Bendrovė taip pat užėmė 38,4 proc. Lietuvos sveikatos draudimo rinkos ir pagal šį rodiklį buvo rinkos lydere šiame verslo segmente.

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ priklauso „Vienna Insurance Group Wiener Versicherung Gruppe“ (VIG), lyderiaujančiai draudimo grupei Vidurio ir Rytų Europos (VRE) regione. Šią grupę, turinčią ilgametes tradicijas, stiprius prekių ženklus ir glaudžius ryšius su klientais, sudaro apie 50 draudimo bendrovių trijose dešimtyse šalių, kur daugiau nei 25 tūkst. VIG darbuotojų rūpinasi net 22 mln. klientų kasdieniais poreikiais.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai