Informacija apie fondų pavadinimų pasikeitimą prijungus EAB Fund Management Ltd prie Evli Fund Management Company Ltd.

Informacija apie fondų pavadinimų pasikeitimą prijungus EAB Fund Management Ltd prie Evli Fund Management Company Ltd.

2023-03-08

Informuojame Jus, kad 2022-10-31 įvykus EAB Fund Management Ltd prijungimui prie Evli Fund Management Company Ltd., nuo 2023-03-01 buvo pakeisti šių fondų pavadinimai:

  • „Elite Alfred Berg Optimal Allocation Fund “  pakeistas į -> „ Evli Optimal Allocation Fund“,
  • „Elite Alfred Berg Yield Fund“ pakeistas į  -> „Evli Global Bond Fund“.

Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitus nurodytų investicinių fondų pavadinimams jūsų pasirinkta investicinė kryptis išlieka ta pati.

Automatiškai 2023-02-27 Jūsų investavimo plane ir / ar Jūsų investavimo struktūroje atlikti tokie pakeitimai:

  • „Elite Alfred Berg Optimal Allocation Fund “  pakeistas į -> „ Evli Optimal Allocation Fund,
  • „Elite Alfred Berg Yield Fund“ pakeistas į  -> „Evli Global Bond Fund “.

Jūsų investiciniai vienetai, susieti su buvusia investavimo kryptimi, 2023-02-27 taip pat automatiškai susieti su nauja investavimo kryptimi, t. y. Jūsų sukaupti „Elite Alfred Berg Optimal Allocation Fund“  fondo investiciniai vienetai tapo „Evli Optimal Allocation Fund“  fondo investiciniais vienetais, o „Elite Alfred Berg Yield Fund“ fondo investiciniai vienetai tapo „Evli Global Bond Fund“ fondo investiciniais vienetais.

Visus šiuos pakeitimus matysite prijungę prie savo paskyros elektroninėje savitarnos sistemoje „E-life“.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasikeitimas neturės jokios įtakos Jūsų sukauptos sumos dydžiui, t. y. Jūsų sukaupta pinigų suma liks nepakitusi. Dėl skirtingų investicinių vienetų kainų fondų pakeitimo metu, skirsis tik investicinių vienetų skaičius Jūsų Investavimo struktūroje. Visas fondų valdytojų viešai skelbiamas investicinių vienetų kainas galite rasti mūsų interneto svetainėje, adresu: 
https://www.compensalife.lt/privatiems/investavimas-ateiciai/investicinis-draudimas/investavimo-kryptys.

Jei dėl bet kokių priežasčių Jums šis fondų pakeitimas yra nepriimtinas ir norite pakeisti „Evli Optimal Allocation Fund“ ir / arba „Evli Global Bond Fund“ investavimo kryptis, tai galite atlikti Jums labiausiai priimtinu būdu:

Primename, kad savo investavimo planą ir / arba savo investavimo struktūrą galite keisti bet kuriuo metu draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu.

Jeigu Jums kyla klausimų arba yra reikalinga papildoma informacija, atsakysime į jūsų klausimus klientų aptarnavimo telefonu (8 5) 250 4000 arba atvykus į artimiausią mūsų biurą darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris visiems klausimams
Išsiųskite užklausą – susisieksime
Compensa Life aptarnavimo padaliniai